З усіх питань у Instagram З усіх питань у Telegram З усіх питань у Viber

Локшина швидкого приготування в солодкому соусі з бобів JJAJANGMEN PALDO 200 г

136,00
грн.
Локшина швидкого приготування в солодкому соусі з бобів JJAJANGMEN PALDO 200 г

Ви шукаєте щось пікантне з трохи екзотичним присмаком? Зверніть увагу на Jjajangmen від Paldo! Створена з автентичних південнокорейських спецій, ви можете відчути все, що може запропонувати ця чарівна країна, не покидаючи власної кухні.
Ця страва на одну порцію вражає своїм смаком та гостротою - ідеальна для тих, хто хоче трохи гостроти, але не надто багато. Унікальне поєднання смаків Jjajang надає цій страві нестримного, але збалансованого смаку, ніколи не перевантажуючи палітру. Як і традиційна корейська кухня протягом століть, Jjajangmen неодмінно забезпечить смачну подорож смаку вулицями Сеула.

Готується за лічені хвилини, ця вишукана страва ідеально підходить для того, щоб вразити гостей або швидко перекусити після школи чи роботи. Завдяки зручному пакуванню та швидкому способу приготування, Jjajangmen стане вашою паличкою-виручалочкою для вечорів, коли час обмежений, але якість все ще має значення. Якщо ви шукаєте щось нове або просто святкуєте корейську культуру в домашньому затишку, Jjajangmen від Paldo принесе незабутні враження прямо на ваш стіл!
Тож не зволікайте! Спробуйте Jjajangmen від Paldo's сьогодні і почніть жити кожен вечір так, ніби це день феєрверків!
Тоже очень вкусные фрукты