Паростки бобів мунг (маш) Diamond 2900 г

553,00
грн.
Маш (Мунг) - бобова культура з Індії: властивості та способи використання
Маш, також відомий як Мунг, є бобовою культурою з походженням з Індії. Боби маш мають маленький зелений овальний вигляд. Цей продукт має збалансований склад вітамінів і мінералів, що робить його поживним та корисним.
Склад машу включає 18 амінокислот, включаючи всі незамінні. Боби маш містять вітаміни: С, В1, В2, РР, В5, В6, В9, А, Е, К, бета-каротин, холін, а також макро- і мікроелементи, такі як калій, фосфор, магній, кальцій, натрій, залізо, цинк, марганець, мідь та селен.

Паростки машу містять значну кількість аскорбінової кислоти, яка допомагає організму протистояти інфекційним і вірусним захворюванням, а також підтримує загальний імунітет. Крім того, регулярне споживання паростків сприяє поліпшенню стану судин і серцевої роботи. Паростки можна смакувати соусами або ароматним маслом як самостійну страву. Вони також чудово підходять для додавання до салатів, включаючи гарячі, або в овочеві суміші і рагу. Їх можна готувати шляхом тушкування або смаження. Ця страва чудово підійде як гарнір до м'яса.

Тоже очень вкусные фрукты