З усіх питань у Instagram З усіх питань у Telegram З усіх питань у Viber

Жувальна гумка з ксилітолом Лимон Chewsy 15 г

55,00
грн.
Жувальна гумка з ксилітолом Лимон Chewsy 15 г

Chewsy Lemon - це жувальна гумка на рослинній основі, що не містить пластику. Вона відома своїм натуральним лимонним смаком і прихильністю до сталих та екологічних практик.

Жувальна гумка Chewsy виготовляється на основі деревного соку під назвою чикл, який отримують з дерева саподілла. На відміну від звичайної жувальної гумки, яка зазвичай виготовляється з синтетичного каучуку або пластику, жувальна гумка Chewsy повністю не містить штучних інгредієнтів і біологічно розкладається.
Окрім лимонного смаку, Chewsy також пропонує інші смаки, такі як м'ята та м'ята перцева, виготовлені з натуральних інгредієнтів.

Відсутність пластику в жувальній гумці Chewsy має важливе значення, оскільки звичайна жувальна гумка часто містить синтетичний полімер під назвою поліетилен, який, по суті, є різновидом пластику. Це робить її нездатною до біологічного розкладання і сприяє забрудненню навколишнього середовища пластиком. Chewsy прагне запропонувати більш стійку альтернативу, пропонуючи жуйку, яка не лише виготовлена з натуральних інгредієнтів, але й біологічно розкладається, не залишаючи після себе жодних пластикових відходів.
Вы можете добавить любые фрукты к заказу