З усіх питань у Instagram З усіх питань у Telegram З усіх питань у Viber

Цукерки Bean Boozled Spinner Wheel 100 г

830,00
грн.
Цукерки Bean Boozled Spinner Wheel 100 г

Колесо Bean Boozled - це компонент гри Bean Boozled, створеної компанією Jelly Belly. Bean Boozled - це популярна і дещо сумнозвісна гра, яка полягає у поїданні желейних бобів з непередбачуваними смаками.
Колесо є ключовою частиною гри. Зазвичай воно входить до складу упаковки Bean Boozled і використовується для визначення, який смак желейних бобів гравець повинен з'їсти. Колесо розділене на секції, кожна з яких представляє окремий смак. Деякі секції містять звичайні та смачні смаки, в той час як інші мають "дикі" смаки, які імітують неприємні або химерні смаки.

Фішка в тому, що боби в грі Bean Boozled навмисно створені так, щоб виглядати однаково, що ускладнює розрізнення хороших і поганих смаків. Наприклад, коричневий желейний боб може бути шоколадним пудингом або консервованим собачим кормом, а білий - кокосовим горіхом або зіпсованим молоком. Гравці по черзі крутять колесо, а потім повинні з'їсти відповідний желейний боб, не знаючи, чи отримають вони смачні ласощі або непривабливий смак.
Bean Boozled Spinner Wheel додає до гри елемент несподіванки та азарту, адже гравці ніколи не знають, з яким смаком їм доведеться зіткнутися. Вона стала популярною грою на вечірках і випробуванням для друзів і родин.

Вы можете добавить любые фрукты к заказу