З усіх питань у Instagram З усіх питань у Telegram З усіх питань у Viber

Локшина швидкого приготування з гострим перцем Hwa Ramyun Paldo 120 г

95,00
грн.
Локшина швидкого приготування з гострим перцем Hwa Ramyun Paldo 120г

Представляємо Paldo's HWA Ramyun - смачний та ситний рамен з Південної Кореї!
Відчуйте смак, не схожий ні на який інший, з Paldo's HWA Ramyun! Наш фірмовий рівень гостроти (3) створює не надто гострий бульйон, але з дивовижною пікантною кислинкою. Приправлений пікантним тушкованим м'ясом, смак нашого автентичного південнокорейського рецепту не залишить вас байдужими.
Для ідеального перекусу в дорозі або для того, щоб зігрітися в кімнаті гуртожитку, зверніть увагу на HWA Ramyun від Paldo! Він упаковує ароматні інгредієнти в зручну порцію, а його приготування займає лише 3 хвилини. Для тих, хто не має часу чекати, додайте заморожені овочі або круто зварені яйця, щоб створити ще більш швидку смачну страву.
Paldo's HWA Ramyun - це просто і зручно - пригощайтеся вже сьогодні! Не потрібно довго готувати або чекати на доставку їжі; з цим раменом ви зможете насолодитися ситною їжею за лічені хвилини. Чого ж ви чекаєте? Наступного разу, коли вам захочеться їсти, візьміть рамен Paldo's HWA Ramyun - перетворіть свій звичайний перекус на щось особливе і спробуйте наш спокусливий смак Південної Кореї!
Вы можете добавить любые фрукты к заказу