З усіх питань у Instagram З усіх питань у Telegram З усіх питань у Viber

Локшина рамен швидкого приготування ВЕГЕТАРІАНСЬКА Soon Veggie Ramyun NONGSHIM 112 г

113,00
грн.
Локшина рамен швидкого приготування ВЕГЕТАРІАНСЬКА Soon Veggie Ramyun NONGSHIM 112 г

Представляємо локшину Nongshim Soon Veggie Ramyun Noodle - ідеальну, смачну та зручну їжу для тих, хто завжди в дорозі.
Улюблений продукт корейської кухні, Nongshim удосконалив мистецтво виготовлення корисної та смачної локшини, якою можна насолоджуватися будь-де.
Унікальне поєднання спецій у кожному шматочку робить цю локшину заманливою, залишаючись при цьому нешкідливою для здоров'я. Вона веганська та сертифікована за стандартом "халяль"! Тож ви можете насолоджуватися насиченим, пікантним смаком у будь-який час, не турбуючись про те, що підходить для Вашої дієти. Цей рагу м'якший, ніж традиційний, але все одно містить усі смаки, які Ви любите - тут немає жодних компромісів, коли мова йде про смак. Це гарантує, що навіть ті, хто не звик або віддає перевагу м'яким смакам, будуть задоволені кожним ковтком!
А оскільки цей продукт надзвичайно простий у приготуванні - просто залийте окропом і зачекайте п'ять хвилин - Вам не доведеться турбуватися про те, що у Вас не завжди буде час або навички, необхідні для приготування їжі. Харчування якісною їжею ще ніколи не було таким легким!

Нарешті, локшина Nongshim Soon Veggie Ramyun Noodle забезпечує відмінне співвідношення ціни та якості; кожної пачки вистачає на двох осіб, що дозволяє отримати достатню кількість порцій за одну покупку. То чому б не спробувати цей дивовижний продукт вже сьогодні? Купіть пачку локшини Soon Veggie Ramyun Noodle прямо зараз і почніть насолоджуватися смаком першокласних страв корейської кухні!

Вы можете добавить любые фрукты к заказу